Mikro Run ile E-Dönüşüm Paketi

Mikro Run, tek kullanıcının kullanabileceği şekilde esnaf, serbest meslek sahibi ve mikro işletmeler için hazırlanmış bir programdır ve iş süreçlerinizi yönetme konusunda geniş kapsamlı bir yardımcıdır.

İşte Mikro Run yazılımıyla yapabileceğiniz özellikler;

Şirketinizin genel durumunu bir bakışta analiz edebilirsiniz.
Toptan ve perakende satışlarınızı ve müşterilerinizi kayıt altına alabilirsiniz.
Stoklarınızın miktarını ve tutarını kontrol edebilir; stok karlılığınızı, depo durumunuzu, maliyetlerinizi ve satış sonrası karlılığınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca stoklarınızın anlık durumunu da raporlayabilirsiniz.
Satın alma irsaliyelerini ve faturalarınızı kayıt altına alabilir, giderleriniz ve stok alımlarınızla ilgili çalışmakta olduğunuz tedarikçileri takip edebilirsiniz.
Varlıklarınızı takip edebilir; banka hesaplarınızı veya kasadaki nakit miktarınızı, başka yazılımlara veya dosyalara ihtiyaç duymadan kayıt altına alabilir, izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.
Çek işlemlerinizi, alış veya satış faturalarınızı, ödeme veya tahsilat günlerinizi Mikro Run takvimine uyarı olarak ekleyebilir, böylece beklenmedik sürprizlerle karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.
Tek tuşla E-Fatura ya da E-Arşiv faturanızı oluşturabilirsiniz.
Mikro Run kullanıcısıysanız ve şirketiniz büyüdüğünde, bir üst programa kolayca ve maliyet avantajıyla geçiş yapabilirsiniz.

Mikro Run’ın kolay kullanımı, sade ve anlaşılır menüleri, 64 MB yedekleme kotası, hazır fatura tasarımı, E-fatura kesme özelliği ve anahtar teslim E-fatura ile birlikte gelir. Ayrıca 1 yıl geçerli 300 kontör ile birlikte gelen Mikro Run, tüm finansal ve organizasyonel operasyonlarınızın en büyük yardımcısı olacak.

Mikro Run ile neler yapabilirsiniz?

Gelir ve giderlerinizi tahsilat ve ödemelerinizi tek bir program üzerinden hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. İrsaliye ve faturalarınızı ister kağıt ister dijital olarak kesebilirsiniz. Stoklarınızın envanterini görerek maliyet ve satış sonrası karlılığınızı yönetebilirsiniz. Banka hesaplarınızı ve çek senet işlemlerinizi başka yazılımlara ihtiyaç duymadan kayıt altına alır, şirketinizin gelecekteki finansal durumunu görebilirsiniz.

Mikro Run’ı kimler tercih etmeli?

Çalışan sayısı 5’ten daha az, tek lokasyonu olan şirketler.
Esnaf ve serbest meslek sahipleri.
Genel muhasebesini mali müşavir aracılığıyla takip eden küçük ölçekli işletmeler.
E-Dönüşüm çözümlerini kullanmak isteyenler Mikro Run’ı tercih edebilir.