Mikro Online Hesabım ile
Tüm Bankalar Tek Ekranda

EYnw7CJWsAMJs_r

Tüm banka bakiye ve hesap hareketlerinizi anlık olarak takip edin. 15 farklı bankanın özel servisleri ile entegrasyonu olan Mikro Online Hesabım ile tüm bankalardaki hesap bakiyelerinizi ve hesap hareketlerinizi zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Mikro Online Hesabım ile işinizi kolaylaştıracak özellikler;

Tek ekrandan, tüm banka hesap bakiyelerinizi görebilirsiniz.
Tüm bankalardaki hesap hareketlerinizi tek panelde takip edebilir, kritik anlarda kolayca karar verebilir, ödemelerinizi planlayabilirsiniz.
Farklı bankacılık uygulamalarına girerken kullandığınız giriş bilgilerini aklınızda tutmanıza gerek kalmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Herhangi bir kısıtlama olmadan çalıştığınız bankada tüm hesap ve IBAN numaralarını tanımlayabilirsiniz.
TL, Dolar, Euro ve diğer döviz cinslerindeki hesaplarınızı görebilirsiniz.
Gelen tüm ödemeleri ekranda görebilirsiniz.
Hesap hareketlerinizi otomatik muhasebeleştirebilirsiniz. Mikro Online Hesabım programı, masaüstü Mikro Yazılım programlarınız ile entegre çalışır.
Entegrasyon sayesinde hatalı işlem girişleri engelleneceği gibi, zaman ve insan kaynağının daha verimli kullanılmasına olanak sağlarsınız.

Anlaşmalı bankalar: Akbank, Albaraka Türk Katılım, Denizbank*, Enpara, Fibabanka, Garanti BBVA, ING Bank, TEB, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, QNB Finansbank