Mikro Drive ile Verileriniz Güvende

Mikro Drive ile tüm veri ve uygulamalarınızı kayıpsız yedekleyin, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden hepsine ulaşın.

Mikro Drive ile Veri ve uygulamalarınız güvende

Tüm verilerinizi Mikro Drive ile buluta yükleyip belirlediğiniz saatte otomatik olarak yedekleyebilir, tüm e-mail adreslerinizi tek noktadan yönetebilir, ofis programlarına ihtiyaç duymadan belge oluşturup paylaşabilir, ortak çalışma klasörleri açarak dosya alışverişi yapabilirsiniz.

Mikro Drive ile neler yapabilirsiniz;

Mikro Drive, verilerinizi KVKK uyumlu bir şekilde, Türkiye’deki Turkcell Veri Merkezi’nde güvenle saklar. Verilerinize yalnızca siz erişebilirsiniz. Verileriniz, sizin belirlediğiniz tarih ve saatte otomatik olarak yedeklenir, böylece veri kaybı yaşanmaz.

SQL’deki verilerinizi yüzde 5 oranında sıkıştırarak yedekleyen Mikro Drive, veri tabanınızın sıkıştırılmış hali 7.5 MB’lık bir alana sahiptir. Mikro Yazılım programınızdaki tüm bilgiler, dosyalar ve kişisel veriler (fotoğraf, video, doküman vb.) yedeklenebilir.

Veri kaybı yaşamamanız için yedeklerinize kolayca geri dönebilirsiniz. Aynı zamanda, dosya ve klasör paylaşımı ile ortak çalışmaları hızlandırabilir ve farklı konumlardaki çalışanları bir araya getirebilirsiniz. Aynı ofis belgesi üzerinde birçok kullanıcı ile eş zamanlı olarak çalışabilirsiniz.

Mikro Drive, Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Müşavir programlarından herhangi birini aldığınızda, hesabınıza otomatik olarak hediye kota tanımlanır. Verileriniz kriptolanarak saklanır ve güvenli bir şekilde istediğiniz yerden ve istediğiniz saatte erişim sağlayabilirsiniz.

Kameranız aracılığıyla belgelerinizi tarayarak bulut alanınıza aktarabilirsiniz. Tüm kullanıcı ve dosya hareketleri detaylı şekilde kayıt altına alınır, böylece verilerinize istediğiniz an güvenli sunuculardan ulaşabilirsiniz. Bu özellikler, Mikro Drive’ın kullanıcılar için sağlam bir veri koruma ve erişim çözümü olduğunu göstermektedir.