Mikro Jump Jump ile İş süreçlerinizi Yönetin

Mikro Jump, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış bir yazılımdır. Hangi sektörde olursanız olun, tüm iş süreçlerinizi bu tek programla uçtan uca yönetebilirsiniz. Yazılım, işlerinizi büyütürken değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlayacak şekilde büyür. Bu sayede işletmenizi kontrol ederek büyütmeniz ve rekabette öne çıkmanızı sağlar​

Mikro Jump, ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirilebilir, güvenli yedekleme sağlar ve E-ticaret entegrasyonunu destekler. Ayrıca, işletmenizin süreçlerini ve ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde aktarmanızı sağlar​.

Mikro Jump’ın işinizi kolaylaştıran özellikleri;

 
Stok/Ürün Yönetimi
 
Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi
 
Satış ve Müşteri Yönetimi
 
Masraf Yönetimi
 
Finans Yönetimi
 
Bütçe Yönetimi

Eğer Mikro Jump kullanıyorsanız, E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter, E-Mutabakat, E-Bordro, E-İrsaliye, E-Z raporu ve E-Serbest Meslek Makbuzlarınızı aynı program üzerinden, farklı bir yazılım ve entegrasyon ihtiyacı duymadan düzenleyebilirsiniz​.

Mikro Jump’ın işlevleri arasında personel yönetimi, üretimin tüm aşamalarında planlama ve izleme, ithalat ve ihracat süreçlerinin takibi, genel ve sabit kıymetler muhasebesi yönetimi, stokların farklı döviz cinsleri ile takip edilmesi ve dövizli üretim süreçleri ve maliyetlerinin takibini sağlama gibi özellikler de bulunmaktadır​.

Mikro Jump ile neler yapabilirsiniz?

Gayrimenkul, perakende, iş makinesi kiralama, tamir ve teknik servis, akaryakıt veya dayanıklı tüketim malları sektörlerinden birindeyseniz, Mikro Jump’ın sektörel çözümleri ile hem zamandan hem de nakitten tasarruf ederek iş süreçlerinizin verimini artırabilirsiniz​.

Hangi sektörde olursanız olun, kullandığınız programları Mikro Jump’a kolayca entegre edebilirsiniz​.

Mikro Jump’ı kimler tercih etmeli?

 
Çalışan sayısı 5 ile 50 arasında yer alan.
 
Birden fazla sektörle ilgilenen ve birden fazla şubesi olan.
 
Sadece bir ürün değil, kurumsal bir çözüm ortağı arayan.
 
İş süreçlerini uçtan uca verimli şekilde ve kolayca takip etmek isteyen.
 
Kontrollü büyümeyi hedefleyen ve ihtiyacından fazla fonksiyon satın almak istemeyen işletmeler Mikro Jump’ı tercih edebilir.